Ipolska24.pl wchodzi do gry! Nowy portal informacyjny z Polski i Świata

Autor: AK
REKLAMA

Najciekawsze i najnowsze wydarzenia z regionów, Polski i świata. Wyjątkowe ciekawostki z całego globu, ze świata show-biznesu, motoryzacji i lifestyle'u. Nowy portal informacyjny iPolska24.pl wchodzi do gry! Z dumą prezentujemy najnowszy projekt Codziennego Poznania.

Jako redakcja portalu codziennypoznan.pl staramy się rozwijać każdego dnia. Dzięki naszym czytelnikom i ich pozytywnemu odbiorowi, mamy chęć i siłę, aby dawać z siebie jeszcze więcej. To dla Was codziennie przygotowujemy najświeższe i najciekawsze wiadomości z Poznania i regionu.

Tym razem, postanowiliśmy iść krok dalej i wyjść także poza Wielkopolskę. W ten sposób powstał nowy portal informacyjny - ipolska24.pl, który z dumą prezentujemy!

Celem twórców ipolska24.pl jest stworzenie portalu innego niż pozostałe - z najciekawszymi wiadomościami z regionów Polski i świata, nie ograniczając się jedynie do tych, które pojawiają się na czołówkach portali krajowych i światowych. To tu znaleźć można lokalne perełki, o których próżno szukać informacji w pozostałych mediach ogólnopolskich. Wiadomości mają nie tylko informować, ale także poszerzać horyzonty i wiedzę czytelników o wszelkiego rodzaju wydarzeniach - zarówno lokalnych, jak i krajowych. Chcemy trafiać do mieszkańców całej Polski, a także Polaków żyjących poza granicami naszego kraju.

iPolska24.pl to nie tylko wiadomości z Polski i świata, ale także sekcja sportowa, polityka i biznes. To również najświeższe i najciekawsze artykuły lifestylowe oraz związane z motoryzacją. Fani świata show-biznesu także odnajdą tu sekcję dla siebie. Symboliczną wiśnienką na torcie jest dział poświęcony wszelkiego rodzaju ciekawostkom - tu znajdziemy niesamowite zjawiska naturalne, utalentowanych ludzi i.. zwierzęta, wyjątkowe zwyczaje, odkrycia, sukcesy, nietypowe hobby, zainteresowania, pasje, zjawiska i sytuacje, a także wiele innych, intrygujących wiadomości.

Zdecydowana większość artykułów okraszona jest materiałami filmowymi, co daje czytelnikom możliwość lepszego poznania zaistniałej sytuacji i zobrazowania newsów.

Redakcja ipolska24.pl chce stale się rozwijać na wielu płaszczyznach, zarówno w tworzeniu i dobieraniu informacji, jak i docierania do jak największej liczby odbiorców w całym kraju, ale już teraz oddaje w ręce czytelników portal informacyjny, jakiego jeszcze w Polsce nie było!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA