Centralna Procesja Bożego Ciała - utrudnienia dla kierowców już od jutra

Autor: AK
REKLAMA

Ze względu na czwartkową Centralną Procesję Bożego Ciała, konieczne jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na trasie procesji. Część ograniczeń obowiązywać będzie już od jutra. Do końca miesiąca, mogą występować utrudnienia związane z uroczystościami w różnych parafiach w Poznaniu.

Centralna Procesja Bożego Ciała odbędzie się 15 czerwca, w godzinach 10:00-13:00 i przejdzie od kościoła pw. Bożego Ciała do poznańskiej Katedry ulicami: Krakowską, Garbary, Wielką, Chwaliszewo, przez most Bolesława Chrobrego, Ostrów Tumski.

Na trasie procesji obowiązywać będzie w tym dniu całkowity zakaz zatrzymywania się i postoju, a samochody zaparkowane w niedozwolonych miejscach będą usuwane na koszt ich właścicieli.

Od jutra, 14 czerwca, obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się i postoju w rejonie ołtarzy, które zostaną wybudowane, czyli fragmentu ul. Garbary, przy klasztorze Ojców Bernardynów oraz na wschodniej części ul. Garbary, od ul. Woźnej, do ul. Wielkiej.

ZDM informuje także, że utrudnienia możliwe są również w dniach 17-18 i 22-23 czerwca w rejonie kościołów, ze względu na procesje, które odbywać się będą w poszczególnych parafiach. Trasy przejść zabezpieczane będą przez służby kościelne, ZDM, policję oraz Nadzór Ruchu MPK.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA