Olimpiada Przedszkolaków w MDK nr 1

Autor: AK
REKLAMA

160 uczestników weźmie udział w Olimpiadzie Przedszkolaków „Artystyczni na Sportowo” organizowanej przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu. Będzie znicz olimpijski, zawody sportowe i pokazy artystyczne.

Olimpiada odbędzie się w najbliższy czwartek, 8 czerwca, w godzinach 09:30-12:00 w MDK nr 1 w Poznaniu. Będzie to podsumowanie działalności Warsztatów Artystycznych prowadzonych przez placówkę dla przedszkoli i szkół podstawowych w mieście w kończącym się roku szkolnym.

Jak na Olimpiadę przystało, impreza rozpocznie się od zapalenia znicza olimpijskiego i odśpiewania Hymnu Polski. W zabawie udział weźmie 160 uczestników. Dzieci zaprezentują umiejętności artystyczne w rytmie piosenek dziecięcych, utworów rozrywkowych i współczesnej muzyki poważnej. Tematem przewodnim występów będą podróże.

Po części artystycznej przyjdzie pora na sport. Dzieci rywalizować będą m.in. w biegu krótkim, na torze przeszkód, slalomie sprawnościowym, rzutach do celu i strzałach na bramkę. Dodatkowo, mali zawodnicy będą brać udział w zadaniach plastycznych, w których będą mieli możliwość łączenia barw na dużych formatach.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA