Wielki finał siatkarskich zmagań na Lotto Plaży Wolności Poznań 2017 za nami

Autor: AK fot. Lotto Plaża Wolności Poznań 2017
REKLAMA

Na Placu Wolności poznaniacy przez 9 dni mogli śledzić emocjonujące rozgrywki w ramach Lotto Plaży Wolności Poznań 2017. Podsumowaniem imprezy były niedzielne zmagania w ramach Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.

Przez dziewięć dni, mieszkańcy stolicy Wielkopolski mogli podziwiać sportowe zmagania na plaży w centrum miasta. W programie znalazły się Siłowe Mistrzostwa Polski w Street Workoucie oraz Puchar Polski BMX, a także Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce oraz Grand Prix Wielkopolski w piłce ręcznej plażowej kobiet.

Ostatnie dni upłynęły pod znakiem rywalizacji w ramach Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Polski. W sobotę wyłoniono sześć najlepszych drużyn, które w niedzielę walczyły o najwyższe lokaty. Najlepsza okazała się po raz kolejny para  Bartłomiej Dzikowicz z Nysy i Adam Parcej z Opola. Na drugim stopniu podium uplasowali się młodzieżowi reprezentanci Polski, Mateusz Łysikowski i Mateusz Paszkowski. Trzecie miejsce przypadło parze Kiernoz i Malec.

Kibice nie mogli narzekać na brak emocji, szczególnie podczas niedzielnych meczy. Dodatkową motywacją dla zawodników była pula nagród, która wynosiła 15 tysięcy złotych.

"Jestem bardzo zadowolona z poziomu całego turnieju. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że publiczność przez trzy dni oklaskiwała najlepszych siatkarzy w Polsce. Osobiście serdecznie gratuluję parze Łysikowski/Paszkowski, która rozpoczynała rywalizację od eliminacji, a zakończyła na wielkim finale"
Róża Wachowska, dyrektor Sportowy Lotto Plaży Wolności Poznań 2017
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA