Dni sąsiada na Świętym Marcinie

Autor: kl
REKLAMA

Dziś od rana na  Świętym Marcinie trwa festyn poświęcony …sąsiadom. I ich integracji. Wystawiają się lokalni kupcy, szkoły prezentują przygotowane występy a to wszystko przy pięknej pogodzie.

Od wczesnych godzin porannych wystawiali się pierwsi wystawcy. Na ulicach staneły zabytkowe samochody a niektórzy sąsiedzi przygotowali swoje stoiska z lokalnymi wypiekami. W związku z tym że prawie cały Św marcin jest zajęty to  Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w dniu 3 czerwca 2017 r., w godzinach od 9:00 do 18:00, w związku z obchodami "Dnia Sąsiada", wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu w rejonie ul. Święty Marcin i 27 Grudnia.

W tym czasie wyłączona z ruchu pojazdów będzie północna jezdnia ul. Św. Marcin od skrzyżowania z ul. Ratajczaka do skrzyżowania z ul. Gwarną. Ulice 27 Grudnia i Kantaka będą dostępne jedynie dla pojazdów upoważnionych i dojazdu do posesji (wyjazd w stronę Okrąglaka). Ulica Kantaka będzie ślepą ulicą dwukierunkową z wjazdem i wyjazdem ruchu lokalnego od strony ul. 27 Grudnia. Ruch rowerowy od strony ul. Fredry kierowany będzie w ul. Gwarną lub Mielżyńskiego (zakaz wjazdu w ul. 27 Grudnia). 

Objazd zamkniętego odcinka ul. Św. Marcin wyznaczono ulicami: Ratajczaka, Powstańców Wielkopolskich, al. Niepodległości. Przez całą sobotę 3 czerwca obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się i postoju po północnej stronie ulicy Św. Marcin między ul. Ratajczaka i Gwarną.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA