Na sportowo i muzycznie - studenckie Integralia już jutro

Autor: AK
REKLAMA

Sport, relaks i dobra zabawa - tak zapowiadają się tegoroczne Integralia, czyli wspólna impreza organizowana przez studentów AWF i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, która odbędzie się już jutro.

Integralia potrwają cały dzień i będą łączyć ze sobą zarówno zawody sportowe jak i klasyczny wymiar imprezy studenckiej. Zabawa odbywać się będzie na terenie MDK nr 1 przy Drodze Dębińskiej. Początek o godzinie 9:00, gdy rozpoczną się rozgrywki sportowe.

Na uczestników czekają konkurencje piłki ręcznej, nożnej, siatkówki plażowej czy koszykarskiego streetball’u. Podobnie jak przed rokiem, nie zabraknie również rozgrywek w palanta. Do tego unikalne gry przygotowane przez Pracownię Sportów Tradycyjnych i Etnologii Sportu AWF, biegi z przeszkodami i na dystansach 100 oraz 1500 metrów.

Organizatorzy zadbali także o osoby, dla których sport nie jest wymarzoną formą spędzania dnia. Od 17:00 rozpocznie się część rozrywkowa - muzyka, kreatywne animacje, konkursy, a także główna atrakcja, czyli największa w Polsce plenerowa scena stand-up. Na koniec zaplanowany jest koncert Rasmenalism oraz Dwa Sławy.

Z okazji imprezy, ZTM wzmocni transport publiczny w tym rejonie. Linie numer 76, 90, 232 oraz 243 obsługiwane będą pojemniejszym taborem.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA