Fit-Expo, czyli święto miłośników ćwiczeń i fitnessu coraz bliżej

Autor: AK
REKLAMA

Od kilku lat w Polsce trwa zdrowa moda na regularne ćwiczenia i bycie „w formie”. Miłośnicy treningów już niedługo będą mieli świetną okazję, by uzupełnić swoje wyposażenie sportowe, garderobę, suplementy diety i wziąć udział w pokazowych treningach w ramach targów Fit Expo 2017.

Targi co roku cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród amatorów jak i specjalistów. To okazja do zapoznania się z trendami i nowościami w modzie sportowej, uzupełnienia swej kolekcji odzieży do ćwiczeń, znalezienie nowego sprzętu sportowego, kupienia odżywek, suplementów diety czy zdrowych produktów fit. W tym roku uczestnicy ponownie będą mogli także bezpłatnie sprawdzić swój wskaźnik BMI i zawartość tkanki tłuszczowej.

Nie zabraknie także maratonu fitness podczas Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA powered by tiguar. Program tworzyć będzie 19 szkół fitness, a do wyboru będzie 13 stref:
- 4 AEROBIC & FITNESS
- 3 BODY & MIND
- 3 Trenera personalnego
- 3 wykładowe

13 maja odbędzie się wielkie skakanie na trampolinach, czyli Akademia PowerJump. Dodatkowo, na stoiskach wystawców będzie możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach pokazowych.

Targi FIT EXPO odbywać się będą w dniach 12-14 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA