The Color Run ponownie w Poznaniu!

Autor: KL fot. The Color Run
REKLAMA

20 maja już po raz trzeci w Poznaniu odbędzie się The Color Run! Tłumy pokrytych kolorowym proszkiem biegaczy spotkają się na poznańskiej Malcie by razem pokonywać "najszczęśliwsze 5km na świecie". Zapisy nadal trwają.

Tegoroczny bieg The Color Run by Skittles objęty został Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania. Stolica Wielkopolski jest Partnerem Strategicznym Biegu, który już po raz trzeci zagości na terenach przy Jeziorze Maltańskim.

Impreza odbywa się w ponad 300 lokalizacjach na całym świecie. Poznań będzie drugim przystankiem w tegorocznej polskiej trasie The Color Run. W tym roku, na uczestników czekają dodatkowe atrakcje - m.in. animacje przygotowane przez Partnerów Biegu oraz wydarzenia w specjalnej strefie Skittles.

The Color Run zachwyca przede wszystkim swoimi kolorami - uczestnicy co kilometr obsypywani są specjalnym kolorowym proszkiem, dzięki czemu na metę docierają nie tylko z uśmiechem na twarzy, ale także w wielokolorowych koszulkach, które jeszcze na starcie były białe. Podczas 5-kilometrowego biegu nie ma pomiaru czasu, dzięki czemu w imprezie mogą wziąć udział zarówno amatorzy jak i ci regularnie trenujący. To właśnie m.in. dlatego impreza co roku cieszy się dużym zainteresiwaniem całych rodzin.

Zapisy na tegoroczną edycję cały czas trwają na stronie internetowej organizatora.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA