Policja poszukuje zaginionego Bartosza Michniewskiego

Autor: Patrycja Banaszak
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto poszukują zaginionego 38-letniego Bartosza Michniewskiego. Mężczyzna, wczoraj tj. 9 marca br. wyszedł z mieszkania na poznańskiej Starołęce i do chwili obecnej do niego nie wrócił. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały mężczyznę, bądź posiadają informację o miejscu jego przebywania.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto prowadzą poszukiwania zaginionego 38-letniego Bartosza Michniewskiego. Mężczyzna 9 marca br. około godziny 7:30 wyszedł z mieszkania przy ul. Masztowej i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 173 cm, waga ok. 75 kg, sylwetka szczupła, włosy ciemne, lekko kręcone, oczy koloru brązowego. Ubrany był w bluzę koloru czarno - pomarańczowego, spodnie dresowe koloru czarnego. Na głowie miał czapkę w paski koloru szarego.

Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszeni są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Nowe Miasto. Można dzwonić pod numer telefonu 61 84 123 11/12 lub numer alarmowy 997.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA