"Walentynka z Poznania" - relacja ze zwycięskiego wylotu nad morze

Autor: AK zdjęcia i film Mikołaj Rój
7
REKLAMA

Zwycięska para, która wygrała w naszym konkursie „Walentynka z Poznania”, odebrała swoja nagrodę w ostatni weekend. Zakochani przylecieli prywatnym samolotem do Kołobrzegu, gdzie spędzili czas, relaksując się nad morzem. Romantyczna kolacja walentynkowa była zwieńczeniem wyjazdu.

Zdjęcie Pani Ani zdobyło najwięcej głosów w naszym konkursie, co oznaczało, że wraz z ukochanym mogła polecieć na romantyczna kolację do Kołobrzegu.

W piątek, 24 lutego, na poznańskim lotnisku czekał już samolot szkoły latania Smart Aviation, którym mieli udać się nad morze. Po godzinnym locie, zakochani byli już w Kołobrzegu, dowiezieni luksusowym samochodem do pięciogwiazdkowego hotelu Aquarius Spa*****.

Para miała okazję skorzystać z oferty hotelowej, w tym m.in. z basenu dostępnego w tym obiekcie. Wieczorem, zwycięzcy udali się do hotelowej restauracji na romantyczną walentynkową kolację.

Ponieważ pogoda sprzyjała, jeszcze przed sobotnim powrotem do Poznania, zakochani wykorzystali okazję do spaceru brzegiem morza. Po beztroskich godzinach w Kołobrzegu, para ponownie wsiadła do samochodu z kierowcą, który zawiózł zwycięzców na lotnisko. Tam, czekał już na nich prywatny samolot, którym wrócili do stolicy Wielkopolski.

Parze jeszcze raz gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Partnerami strategicznymi zabawy byli Hotel Aquarius SPA*****, Smart Aviation, Echostar Studio oraz telewizja FOX Comedy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA