Sklep internetowy codziennego poznania

Autor: MIK
REKLAMA

Codzienne zakupy z codziennym Poznaniem - Poznański sklep internetowy, wspierający lokalne marki i przedsiębiorców. Nowa inicjatywa portalu codziennypoznan.pl, która pomóc poznaniakom kupować  produkty Poznańskich firm, taniej i szybciej.

Poznaniacy coraz chętniej wspierają inicjatywy lokalne, co widać po dużym zainteresowaniu wydarzeniami organizowanymi wśród społeczności. Poczucie lokalnego patriotyzmu wśród mieszkańców stolicy Wielkopolski jest coraz większe, nie tylko podczas imprez i inwestycji, ale także w stosunku do wyrobów produkowanych i sprzedawanych w naszym mieście.

Platforma sklepu internetowego portalu codziennypoznan.pl jest idealnym miejscem do połączenia odbiorców z nadawcami. Poznańskie sklepy i marki mają możliwość łatwego dotarcia do ścisłej grupy odbiorców naszego portalu a w konsekwencji, do szybkiego dostępu do lokalnych producentów i sprzedawców. Każdego dnia codziennypoznan.pl odwiedza parę tysięcy poznaniaków, warto wykorzystać ten ruch w handlu.

Internetowe sklepy codziennego poznania otrzymają gwarantowane korzyści pakietów reklamowych, dostępnych już od 399 złotych, w których poza możliwością założenia własnego konta sklepowego, otrzymują także regularną reklamę m.in. na portalu internetowym codziennypoznan.pl, na Facebooku, a także na ekranach ledowych, które rozlokowane są w całym Poznaniu. Mocnym wsparciem ma być reklama konkretnego sklepu w regionalnych stacjach telewizyjnych w formie spotów reklamowych. Takie rozwiązanie zapewnia przedsiębiorcom możliwość wygodnego i korzystnego finansowo pakietu, który jednocześnie obejmie marketing i platformę sprzedaży.

Sprawdz jak łatwo zwiększyć swoje dochody. Skontaktuj się z nami i zarabiaj więcej. 

sklep@codziennypoznan.pl lub zadzwoń 507 739 438 odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Przedstawiamy szablony sklepów 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA