Poznańskie instytucje otoczenia biznesu łącza siły

Autor: AK fot. PPNT
REKLAMA

„Gra o sukces - gra o biznes” - pod takim hasłem odbędzie się spotkanie instytucji wspierających innowacyjny biznes. Ma to pomóc zarówno osobom, które korzystają z ich oferty, ale także samym instytucjom, które będą mogły wymienić się doświadczeniem i pomysłami.

Spotkanie ma na celu przede wszystkim rozpoczęciu prac nad mapą kreatywnego województwa. Ewa Kocińska z Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM podkreśla, że Wielkopolska nie ogranicza się jedynie do Poznania i potrzebny jest katalog przedsiębiorców z całego regionu.

W Poznaniu istnieje najwięcej w Polsce parków technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości oraz innych podmiotów i firm, które nazywa się instytucjami otoczenia biznesu, a miasto uznawane jest za stolicę polskich centrów innowacyjnych.

Organizatorami spotkania są Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM, wraz z Business in Brief, YouNick, Concordia Design, Mindsailors Design Studio, SpeedUp Group i Filmpoint video marketing.

„Nie ma lepszego sposobu na poprawę działań na rzecz wielkopolskich firm, jak spotkać się i wymienić doświadczeniami. Organizacja takiego spotkania to już nasz wielki wspólny sukces, choć dopiero na nie zapraszamy!” – podkreśla Patryk Strzelewicz z Mindsailors Design Studio.

Spotkanie odbędzie się jutro, 16 lutego, w godzinach 14:30-19:30, w siedzibie YouNick. Więcej informacji dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia na portalu Facebook.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA