Słodka niespodzianka od Pijalni Czekolady E.Wedel na Walentynki

Autor: MO
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Mieszkańcy Poznania będą mogli kupić ręcznie udekorowany Torcik Wedlowski z zaprojektowaną przez siebie dedykacją. W weekend przed Walentynkami w Centrum Handlowym Stary Browar stanie czekoladowe stoisko dekoracyjne. To również ostatni dzwonek, aby zobaczyć czekoladową wystawę przygotowaną przez E.Wedel. Wszystkie te atrakcje i słodkie niespodzianki zorganizowała Pijalnia Czekolady E.Wedel zlokalizowana w Starym Browarze. 

 

Z okazji Walentynek Pijalnia Czekolady E.Wedel postanowiła wyjść naprzeciw miłosnym potrzebom zakochanych. W dniach 11-12 lutego naprzeciwko Pijalni powstanie specjalne stanowisko, przy który wykwalifikowana dekoratorka będzie ozdabiała Torciki Wedlowskie. Każdy chętny będzie miał możliwość nabyć produkt z własną, specjalną dedykacją i personalizowanym, walentynkowym wzorem. Wystarczy złożyć na stoisku swoje zamówienie i już po kilku chwilach odebrać swój własny wyjątkowy Torcik.

Chrupiący wafel, pyszna wedlowska czekolada i ręcznie wykonana dekoracja tworzą prezent-marzenie. Wyjątkowości temu słodkiemu podarunkowi doda dedykacja od serca oraz miłosne wyznanie obdarowującego. Taki unikatowy prezent z pewnością doceni każdy, nie tylko miłośnik czekolady. 

Dobrym pomysłem na spędzenie czasu z ukochaną osobą jest również odwiedzenie czekoladowej wystawy, której zakończenie planowane jest 12 lutego. Figury w całości wykonane z czekolady znajdują się vis a vis Pijalni Czekolady E.Wedel zlokalizowanej na terenie Starego Browaru. W ramach wystawy zwiedzający mogą obejrzeć serię ręcznie wykonanych figurek zwierząt, modnych strojów czy robiącą wrażenie ruchomą i podświetlaną makietę czekoladowego miasta z małymi domkami, stacją kolejową, lokomotywą z wagonami oraz elementami krajobrazu. 

Wszystkich zakochanych w wedlowskich smakołykach zapraszamy do Pijalni Czekolady E.Wedel. Prawdziwą ucztę dla zmysłów i doskonałe rozgrzanie w mroźne zimowe dni zapewni gorąca czekolada, pyszne praliny oraz inne słodkości. 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA