Marzy mi się dom na przedmieściach

Autor: MIK
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Życie towarzyskie koncentruje się zazwyczaj w dużych miastach. Tu możliwości rozwoju zawodowego są bardzo duże, łatwiej też o znalezienie ciekawej pracy i stworzenie warunków do perspektywicznej przyszłości.

Nierzadko jednak, o ile marzymy o pracy w wielkim mieście, nie chcemy mieszkać w jego centrum. Nie dość bowiem, że to właśnie w środku metropolii obserwujemy większy pośpiech, wzmożony ruch samochodowy, to nie ma tam większej ilości zieleni i choć dostępność do wszelkiego rodzaju usług jest duża, marzymy o spokoju. Okazuje się, że niewiele trzeba, by zyskać spokój i dostęp do świeżego powietrza. Wystarczy pomyśleć o przeprowadzce na obrzeża miasta. Ale czy warto?

Wiedz, czego oczekujesz

Odpowiedź na pytanie, czy mieszkanie poza granicami miasta się opłaca, nie jest jednoznaczna i nigdy nie będzie. Wszystko bowiem zależy od naszych indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Z pewnością przeprowadzka nie spodoba się osobom, które nie posiadają własnego auta i będą zmuszone do żmudnych dojazdów komunikacją podmiejską. Tym jednak, którzy są właścicielami czterech kółek, mieszkanie na obrzeżach miasta na pewno się spodoba. Korzystając bowiem z miejskich dróg czy obwodnicy, czas przejazdu do pracy nie zwiększy się w sposób znaczący.

Wymarzona oaza nieopodal centrum

W wielu z nas marzenie o posiadaniu własnego domu niemal spędza sen z powiek. Okazuje się jednak, że wcale tak być nie musi. Współcześnie mamy dostęp bowiem do wielu rozmaitych ofert deweloperskich, które otwierają się na inwestycje poza miastem właśnie. Oferta dla pasjonatów nieco wolniejszego upływu czasu nieustannie się zwiększa. Atrakcyjna lokalizacja skąpana w zieleni, korzystne ceny i możliwość posiadania własnego „M” o komfortowym i przestronnym metrażu staje się więc coraz bardziej realna. A co zyskać możemy zmieniając adres zamieszkania na ten podmiejski?

Zdrowsze życie w lepszych warunkach

Domy jednorodzinne powstałe na granicy miasta cieszą się coraz większą popularnością. Co ważne – powstają nawet całe kompleksy takich domów, dzięki czemu można mówić nawet o małej społeczności. Osoby wybierające adres zamieszkania poza miastem właśnie pragną móc cieszyć się po pracy większą swobodą, korzystać z uroków zielonej okolicy i po prostu móc oddychać pełną piersią. Pragną również stworzyć wyjątkowo komfortowe warunki do przydomowej rekreacji – czy to na terenie własnego ogródka czy zadbanego trawnika.

Deweloperski stan gotowości

Wielokierunkowe obserwacje trendów społecznych i konsumenckich sprawiają, że deweloperzy postawieni są w stan dużej gotowości. Zainteresowanie inwestycjami zlokalizowanymi w atrakcyjnym miejscu nieopodal granic miasta jest ogromne. Budowa domów jednorodzinnychw okolicy uznawanej za atrakcyjnie skomunikowaną z miastem sprawia, że osiedla budynków jednorodzinnych powstają jak grzyby po deszczu. Tu bowiem, oprócz atrakcyjnego miejsca zamieszkania, kupujący otrzymują też bonus – korzystniejsze ceny za mkw powierzchni mieszkalnej. Co ważne, mieszkanie nieopodal miasta ma duże plusy – komfort i kameralność lokalizacji oraz cisza i spokój w najbliższym otoczeniu domu.

Artykuł poleca http://airductcleaning.pl

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA