KONKURS "Walentynka z Poznania 2017"

Autor: AK
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Przelot prywatnym samolotem, romantyczna kolacja nad morzem i noc w pięciogwiazdkowym hotelu. Nieosiągalne marzenie? Nie! To nagroda w naszym walentynkowym konkursie!

Walentynki już w przyszłym tygodniu. To ostatni moment, aby zadbać o to, żeby były one wyjątkowe i niezapomniane. Z portalem codziennypoznan.pl, mogą być naprawdę niezwykłe!

ZASADY

Co należy zrobić, aby zawalczyć o nagrodę?

Zrobić sobie wspólne selfie ze swoją partnerką lub partnerem i w dniach 6-11 lutego, wysłać je na adres konkurs@codziennypoznan.pl i w tytule napisać "Walentynka z Poznania".

Nie jesteście mistrzami zdjęć "z ręki"? Nic straconego! W dniach 8-11 lutego, w okolicach centrum miasta będą na Was czekać nasze hostessy, które z chęcią zrobią Wam walentynkową fotkę!

Wszystkie zdjęcia nadesłane na maila i zrobione przez nasze hostessy, zostaną opublikowane na naszym portalu, gdzie już od niedzieli, 12 lutego, ruszy wielkie głosowanie! Fotka, która zdobędzie najwięcej głosów wygrywa.


NAGRODA

O co toczy się walka?

Para, której zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów wygra przelot prywatnym samolotem z Poznania na lotnisko w Kołobrzegu, skąd pojedzie luksusową limuzyną do 5-gwiazdkowego hotelu AQUARIUS SPA***** w którym zjedzą romantyczną, walentynkową kolację. Zakochani wrócą do Poznania tym samym samolotem na drugi dzień.


Partnerami strategicznymi zabawy jest Hotel AQUARIUS SPA*****, Smartaviation, Echostar Studio,oraz telewizja FOX Comedy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA