Niedługo ferie - ZTM przypomina o specjalnej ofercie biletowej

Autor: AK ZTM
REKLAMA

Początek ferii w Poznaniu już w przyszłym tygodniu, dlatego poznański ZTM przypomina o specjalnych ofertach dla zorganizowanych grup minimum 10-osobowych. To propozycja nie tylko dla podmiotów z Poznania, ale także turyści z innych miast, którzy wybierają się na wycieczkę do stolicy Wielkopolski.

Przejazdy zorganizowane to specjalna oferta skierowana do co najmniej 10-osobowych grup osób. Podstawą skorzystania z niej jest podpisanie z ZTM umowy, w której określone są  warunki przejazdu: dokumenty przewozu, czas trwania wydarzenia, opłata (stroną umowy z ZTM może być szkoła, rodzic, nauczyciel).
 
Procedura jest bardzo prosta: wymaga jedynie podpisania krótkiej umowy pomiędzy organizatorem wydarzenia a ZTM. Niemal wszystkie formalności można załatwić drogą elektroniczną bądź telefoniczną.
 
W przypadku chęci skorzystania z tej oferty - kilka dni przed planowanym terminem imprezy/wydarzenia – należy przesłać do ZTM, na przykład na adresy mailowe podane na stronie internetowej, informacje niezbędne do sporządzenia projektu umowy.
 
Po uzgodnieniu  warunków przewozu (termin, osoby uczestniczące, rodzaj przewozu) pracownik ZTM ustala  z organizatorem wydarzenia termin podpisania umowy i przekazania listy imiennej z hologramami, upoważniającej do przejazdu w ramach przejazdów zorganizowanych.
 
ZTM wymaga tylko  jednokrotnej, krótkiej wizyty w siedzibie przy ul. Matejki 59 w Poznaniu.
 
Szczegóły oferty, cennik oraz dane kontaktowe w sprawie przejazdów zorganizowanych  dostępne są na stronie internetowej www.ztm.poznan.pl w zakładce Bilety, następnie z rozwijanego menu należy wybrać  przejazdy zorganizowane. Bezpośredni link:  http://www.ztm.poznan.pl/bilety/przejazdy-zorganizowane/

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA