Wygraj weekend w SPA i Q70. Pokaż nam jaka jesteś fit.

Autor: AK
REKLAMA

Ferie nie powinny być czasem odpoczynku jedynie dla dzieci. Na chwilę relaksu zasługują także mamy! Spa, samochód, masaże, zabiegi - brzmi jak niebo? To właśnie nagroda w naszym konkursie, który skierowany jest do wszystkich Mam!

Powrót do formy po ciąży jest często bardzo trudnym etapem w życiu młodej mamy. Pokażcie nam, w jaki sposób udało się Wam osiągnąć sukces w drodze do bycia fit mamą. W zamian, zwyciężczyni będzie mogła spędzić weekend w SPA, wraz ze swoimi trzema koleżankami.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Na adres konkurs@codziennypoznan.pl przesłać zdjęcie, na którym mama pokazuje, jak odzyskała formę po porodzie, wraz z opisem, w jaki sposób jej się to udało. Kreatywność zdjęcia, efekt i droga do sukcesu będą oceniane.

Co można wygrać?
Weekend w malowniczym Hotelu REMES**** w Opalenicy, który obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, a także pakiet zabiegów w SPA, dla zwycięskiej mamy i jej trzech koleżanek. Połączenie nowoczesności z elegancją, a także położenie wśród natury sprawia, że jest to jeden z najatrakcyjniejszych hoteli w Polsce. To tutaj przebywała reprezentacja Portugalii podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku.
Na miejsce panie będą mogły dojechać samochodem Infiniti Q70. Luksusowa limuzyna, która nie tylko świetnie się prezentuje, ale także sprawdza zarówno w mieście, jak i na długich wyjazdach. Pojazd udostępni salon Infinity w Komornikach.

Do kiedy trwa konkurs?
Konkurs trwa od 25 stycznia 2017 roku, do 31 stycznia 2017 roku, do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 lutego 2017 roku.
Zwycięską mamę wybierze komisja redakcji codziennypoznan.pl

Regulamin konkursu 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA