Basen, ścianka wspinaczkowa i gry planszowe - co jeszcze można robić w ferie?

Autor: AK Fregata Swimming
REKLAMA

Nie wszystkie dzieci będą miały możliwość wyjechania z miasta, na okres przerwy szkolnej, ale ferie w Poznaniu wcale nie muszą oznaczać nudy. Zajęcia na Termach Maltańskich i obiektów sportowo-rekreacyjnych na Malcie, to jedna z ofert, którą warto rozważyć.

Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku od 6 do 12 lat pełne zabawy i przygód półkolonie z Fregatą! Półkolonie w Termach Maltańskich to prawdziwa specjalność Fregaty. Organizujemy je zarówno latem, wykorzystując możliwości jakie daje otoczenie Malty, jak i zimą, kiedy to odkrywamy w okolicy zupełnie nowe atrakcje. Głównym punktem programu jest jednak przede wszystkim korzystanie z samych Term Maltańskich.

W programie 5-dniowych turnusów znalazły się takie punkty jak:

  • Zabawa i nauka pływania w kompleksie rekreacyjnym aquaparku. Szkolenie pływackie odbywać się będzie z podziałem na grupy pod względem umiejętności.
  • Wyjście na lodowisko (dla chętnych). Odwiedzimy nadmaltańskie kryte lodowisko. Warunkiem jest zgoda rodziców i przy braku własnego sprzętu opłata 6 zł na wypożyczenie łyżew. Wyjścia odbędą się w godzinach basenu.
  • Zmagania na ściance wspinaczkowej "Blokhaus" poznawanie tajników wspinaczki, zajęcia na małej wysokości bez asekuracji liny (grupa starsza).
  • Fabryka Śmiechu "Michałek" to największy placu zabaw dla dzieci w Wielkopolsce (grupa młodsza). Zabawy integracyjne i gry zespołowe. "Magiczna Pracownia Fregaty", czyli warsztaty artystyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Poprzez kreatywne tworzenie rozwijamy u dzieci wrażliwość artystyczna, pomysłowość, wyobraźnię oraz zdolności manualne.
  • "Planszomania" - turniej cieszy się ogromną popularnością i zagościł na stałe w naszym programie. W tak dużym gronie można spróbować swoich sił w różnych grach, nie tylko planszowych.
  • "Świat teleturniejów" - przeniesiemy się na plan rożnych teleturniejów telewizyjnych, będzie dużo śmiechu i zabawy, choć wiedza będzie również niezbędna!
  • "Fregatoczytanie" - w ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom" zawsze po obiedzie, w ramach sjesty, będziemy poprzez głośne czytanie zachęcać dzieci do takiej formy spędzania czasu. Pokazy filmowe.

Uwaga, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zapisów!

Terminy: Półkolonie realizowane będą w 5-dniowych turnusach od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00 z podziałem na grupy wiekowe.

  • I tydzień: 30.01 - 03.02.2017 r.
  • II tydzień: 06.02 - 10.02.2017 r.

Cena: 399 zł Zapewniamy: opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej ubezpieczenie NW nadzór Kuratorium Oświaty

wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu)

Zapisy: WYŁĄCZNIE ON-LINE Dodatkowe informacje tel.: 061 87 59 527 e-mail: info@fregata.com.pl

Zobacz www.fregata.com.pl

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA