Ruszyła walka o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości

Autor: Rafał Giedrojć
REKLAMA

Ruszyła XIV edycja konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości dla małych i średnich przedsiębiorców. Uczestnicy powalczą o 150 tysięcy złotych. Wnioski można składać od 2 stycznia do 28 lutego 2017 roku.

"Najważniejszym celem konkursu jest pomoc małym i średnim przedsiębiorcom po to by umocnili oni swoją pozycję na rynku" - mówi Joanna Janus, dyrektor wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa.

- "Chcemy wynagrodzić szczególnie tych, którzy znacząco wyróżniają się na tle innych. Otrzymanie tytułu może przyczynić się nie tyle do powiększenia grona klientów, ale również potencjalnych partnerów biznesowych"- dodaje. 

Warunki uczestnictwa

Aby wziąć udział w konkursie należy prowadzić działalność na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego. Kandydat powinien wykorzystywać nowoczesne i innowacyjne metody organizacji pracy, a także prowadzić działalność w sposób przyjazny dla środowiska. Istotnym elementem jest również rzetelne wywiązywanie się ze zobowiązań finansowych.

Organizatorami Konkursu są Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak i Starosta Poznański Jan Grabkowski.

Pełna dokumentacja konkursu, obejmująca aktualny regulamin, formularze zgłoszeniowe oraz kryteria oceny wniosków, a także dane kontaktowe i inne przydatne informacje, dostępne są w zakładce http://www.poznan.pl/mim/lidermsp/zglos-swoj-udzial,p,9019,9024.html

Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze Konkursu w Urzędzie Miasta Poznania pod numerem tel. 61 878 47 87/ 85, oraz w Starostwie Powiatowym w Poznaniu pod numerem tel. 61 841 88 26.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA