Dodatkowe telefony do zgłoszeń w Akcji Zima

Autor: AK ZDM
REKLAMA
REKLAMA

Aura pogodowa zdecydowanie pogorszyła się w ostatnich dniach, a w kolejnych może być jeszcze gorzej. Śnieg czy lód na jezdni i chodniku mogą stanowić poważne dla bezpieczeństwa. Przypominamy, że od 1 grudnia 2016 roku, zgłoszenia dotyczące zimowego utrzymania ulic i chodników można zgłaszać także do Biura Poznań Kontakt.

Jak co roku, pracownicy poznańskiego Zarządu Dróg Miejskich pełnią całodobowe dyżury, dzięki którym przez całą dobę można zgłaszać ulice i chodniki, na których potrzebna jest interwencja związana z ich zimowym utrzymaniem.

Zgłoszenia przyjmowane są przez komórkę dyspozytorską, która pracuje całodobowo w okresie od 1 listopada 2016 roku do 31 marca 2017 roku, w siedzibie ZDM (ul. Wilczak 17), tel. 61 64 77 231 (każde zgłoszenie jest rejestrowane); mail: zima@zdm.poznan.pl.

Dodatkowo, aby ułatwić poznaniakom kontakt, w ramach akcji zima, ZDM wspierany jest przez infolinię miejską prowadzoną przez Biuro Poznań Kontakt. Infolinia działa od 1 grudnia 2016 roku i można na nią zgłaszać zaśnieżone i oblodzone ulice. Zgłoszenia są odbierane pod krótkim numerem telefonu: 19 115, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-20:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA