Budowa przyłącza cieplnego przy ul. Matejki. Utrudnienia potrwają do połowy stycznia!

Autor: ZDM
REKLAMA
REKLAMA

Budowa przyłącza cieplnego na ul. Matejki spowoduje utrudnienia dla kierowców pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Orzeszkowej i ul. Konopnickiej, a także na odcinkach przyległych do tych ulic. Utrudnienia potrwają od 19 grudnia 2016 roku do 13 stycznia 2017 roku.

Miejski Inżynier Ruchu informuje, że w dniach od 19 grudnia 2016 do 13 stycznia 2017 roku, w związku z budową przyłącza cieplnego, wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicy Matejki pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Konopnickiej i ul. Orzeszkowej oraz na przyległych odcinkach tych ulic.

Na nich krótkie odcinki będą zwężane etapowo do jednego pasa, a ruch będzie odbywał się wahadłowo. W rejonie prac prędkość maksymalna pojazdów będzie ograniczona do 30 km/h i wystąpią ograniczenia parkowania, a ruch pojazdów i pieszych może miejscowo odbywać się po płytach i kładkach. Utrzymane zostaną dojazd i dojście do posesji oraz przejścia dla pieszych.

Ponadto, w związku z instalacją przyłączy kanalizacyjnych do budynków, wystąpią miejscowe zamknięcia lub zwężenia jezdni, zajęcia chodnika i ograniczenia prędkości pojazdów w następujących miejscach:
- przy ul. Ostrowskiej 347 w dniach 20-22 grudnia br.,
- przy ul. Ostrowskiej 362 w dniach 19-22 grudnia br.,
- przy ul. Nałęczowskiej 43 w dniu 19 grudnia br.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA