Pierwszy film nagrany technologią 360 VR z obchodów Św. Marcina

Autor: MIc
REKLAMA

Codziennypoznan.pl wspólnie z partnerem technologicznym firmą Samsung i Centrum Infiniti Poznań, przygotowali pierwsz w Polsce film z obchodów Świętego Marcina stworzony w technologii 360 VR. Każdy, kto był dziś na paradzie może siebie odnaleźć na filmie nagranym przez samochód transmisyjny, który uczestniczył w wydarzeniu.

Wystarczy wejść na YouTube.pl i wpisać hasło codziennypoznan.pl aby obejrzeć film nagrany technologią 360 VRWażne, żeby przeglądarka, na której otworzy się YouTube obsługiwała technologie 360 VR.

Istnieje także szansa, aby poczuć się jak uczestnik parady. Każdy smartfon można włożyć w najprostsze okulary cartborda lub bardziej zaawansowane okulary samsunga, aby poczuć pełnię wirtualnej rzeczywistości.

Redakcja codziennego poznania planuje częściej uczestniczyć w takich wydarzeniach aby tworzyć historię w najnowszej technologii. Samsung już zapowiada wczesną wiosną wypuszczenie nowej kamery 360 3D więc efekt będzie jeszcze lepszy.

Za pomoc i realizację dziękujemy CK Zamek, które dzięki życzliwości i przychylności pozwoliło nam zrealizować pierwsza transmisję 360 VR z obchodów Imienin ulicy Święty Marcin.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA