Na głowie ma kaktusa i paproci kwiat. Bovska wystąpi w Poznaniu!

Autor: MoC, fot. YouTube
REKLAMA

Niespodziewanie i z przytupem. Tak na polską scenę muzyczną "wdarła się" Bovska. Artystka niebanalna, czarująca fantazyjnym głosem fantazyjnym. Piosenki z jej albumu "Kaktus" słyszeliśmy w popularnym serialu „Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską, a „The Man With An Unknown Soul” można usłyszeć w popularnej komedii „Planeta singli”. Jej koncert 21 października będzie pozytywną przygodą z piosenkami o miłości wyrażonymi w sposób lekki i oryginalny.

Pseudonim Bovska wywodzi się od nazwiska 31-letniej Magdy Grabowskiej-Wacławek. Piosenkarka jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Oprócz tworzenia własnych utworów na koncie ma pisanie muzyki na orkiestrę smyczkową oraz do filmów animowanych.

Bovska to jedno z największych muzycznych odkryć tego roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” wyprzedał się w dwa dni. To właśnie piosenka "Kaktus" okazała się mocnym strzałem w jej karierze. Bovska wystąpiła na koncercie Debiutów podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, była też jedną z gwiazd tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival.

Artystyka wystąpi w piątek, 21 października o godzinie 19.00 w klubie Blue Note. Bilety w cenach: 39 zł (I pula), 49 zł (II pula), dostępne na: www.bilety24.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt, Media Expert, Saturn i w Centrum Informacji Miejskiej.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA