Jak zaoszczędzić na wymianie walut?

Autor: ergokantor.pl
23

Wakacje w pełni, więc jesteśmy w ciągłych rozjazdach. Kupujemy jedną walutę, potem ją sprzedajemy, kupujemy drugą. W trakcie tych transakcji możemy oszczędzać – o ile będziemy ich dokonywać w kantorze internetowym!

Nowocześnie, znaczy online
Planujesz swój wyjazd wakacyjny i załatwiłeś już wszystkie formalności? Lot opłacony, noclegi zarezerwowane, a teren rozeznany? Świetnie! Upewnij się jeszcze, że masz odpowiednią ilość zagranicznej waluty.


Jeżeli masz jej za mało, czas najwyższy ją zakupić. Nie musisz biec do swojego banku ani szukać najbardziej opłacalnego kursu we wszystkich kantorach w mieście. W dzisiejszym nowoczesnym świecie sporo problemów można rozwiązać zdalnie i szybko - dotyczy to także wymiany waluty.


Zdradzamy sekret: wystarczy zrezygnować ze staromodnych banków i kantorów stacjonarnych, a waluty wymieniać przez internet!


Wymiana walut online się opłaca!
Dlaczego wymieniać walutę online? Podstawowym argumentem powinno być dla Ciebie to, że jest to po prostu najbardziej korzystne rozwiązanie.


Głównym czynnikiem, który wpływa na opłacalność wymian walut przez internet, jest spread. W dużym skrócie oznacza on różnicę pomiędzy kursem sprzedaży a kursem kupna waluty. Kantory online nie muszą zabezpieczać się w ten sposób przed nagłymi zmianami kursowymi, ponieważ swoje kursy aktualizują na bieżąco, co kilkanaście sekund! Tym samym cena waluty dla klienta jest niższa niż w banku czy tradycyjnym kantorze.


Ponadto kantory internetowe z racji swojego charakteru są tańsze w utrzymaniu; oczywiście technologia i zabezpieczenia nie są tanie, jednak nie są potrzebne specjalne sejfy na przechowywanie gotówki (wszystko odbywa się bezgotówkowo), odpadają również koszty konwojów z pieniędzmi oraz najmu i utrzymania lokalu w atrakcyjnej lokalizacji.


Nie wierzysz? Sprawdź to sam!
Sprawdź sam, ile zaoszczędzisz! Na stronie kantoru internetowego - ergokantor.pl znajdziesz specjalny kalkulator korzyści. Wpisz kwotę, którą chcesz wymienić, wybierz walutę i odnajdź na liście swój bank. Sam widzisz – to czysta oszczędność. W porównaniu z tradycyjną wymiany waluty na każdej tego typu transakcji dokonanej online możesz zaoszczędzić nawet do 8% jej wartości!


Wymiana walut w kantorze internetowym oznacza nie tylko oszczędności finansowe, ale również i czasowe. Nie musisz zmieniać swoich planów, nawet nie musisz wychodzić z domu – wystarczy kilka kliknięć i… już!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA