Czy twoje auto jest szybsze niż internet z Echostar? Zrób mu zdjęcie i wygraj bilety na Gran Turismo lub inne nagrody

Autor: Echostar, Codzienny Poznań; fot. E. Skowron
REKLAMA

Nie tylko my rozdajemy wejściówki na Gran Turismo. Nasz partner, firma Echostar, chwali się superszybkim internetem i rzuca wyzwanie: czy wasza auta potrafią wyciągnąć więcej? Róbcie foty ze swoimi bolidami i łapcie atrakcyjne nagrody!

Echostar przekonuje, że internet, który dostarcza poznaniakom, jest szybszy niż supersamochody, jakie można podziwiać na Gran Turismo. Czy tak jest, nie nam oceniać, bo na Gran Turismo są i Ferrari, i Porsche, ale 700 Mb/s rzeczywiście robi wrażenie.

A czy twoje auto może się równać z internetem od Echostar? Zrób zdjęcie swojego superauta, pochwal się nim pod postem konkursowym na www.facebook.com/EchostarStudio i zgarniaj nagrody.

Dziewięć najciekawszych zgłoszeń zostanie nagrodzonych podwójnymi wejściówkami „Piknik” na Granturismo Polonia oraz sześcioma miesiącami dostępu do internetu o prędkości 700 Mb/s za 1,00 zł!

Dodatkowo pierwszych 20 abonentów, którzy włączą się do zabawy, nasz partner nagrodzi połrocznym dostępem do programów motoryzacyjno-sportowych: TVN Turbo, Motors TV HD, Nautical Channel, Golf Channel, Polsat Play, , Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport HD, FightKlub HD, TRACE Sports Stars HD, Active Family, Motowizja HD, Polsat Sport
Extra, Polsat Sport, Polsat Sport News, Eurosport, TVP Sport, SportKlub, FightKlub, Orange Sport, Extreme Sport Channel, Active Family SD.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 30 czerwca do godz. 16:00.

Zachęcamy do zabawy!

Regulamin dostępny na stronie Echostar (przejdź na stronę).

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA