Pokazy modeli RC dla każdego!

Autor: MOTO RC Szczodrzykowo
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

W dniach od 30 czerwca do 2 lipca 2016 r. podczas eventu Gran Turismo Polonia 2016, w odpowiedzi na zaproszenie organizatorów grupa pasjonatów modelarstwa RC pod szyldem MOTO RC postanowiła podzielić się swoją pasją i zaprosić do wspólnej zabawy wszystkich uczestników eventu.  


Planowane  są  pokazy wyścigów modeli spalinowych w skali 1:5 oraz 1:8. Będzie można podziwiać umiejętności zawodników oraz współuczestniczyć w ich rywalizacji. Planowane są również atrakcyjne pokazy driftingu modeli RC. Przez cały czas trwania eventu, pod opieką instruktorów wszyscy zainteresowani niezależnie od wieku, będą mogli osobiście stać się bohaterami wyścigów na specjalnie przygotowanym torze elektrycznych modeli RC w skali 1:32.     

Jako MOTO RC mamy nadzieję, że wspólna zabawa stanie się inspiracją dla kolejnych ludzi, którzy  poszukują alternatywy na miłe i ciekawe spędzanie czasu w gronie najbliższych, połączonego z rozwijaniem zainteresowań, sprawności oraz     
pozytywnie rozumianej rywalizacji.     

25 czerwca nastąpi otwarcie nowego toru off road w Szczodrzykowie gmina Kórnik, gdzie odbędą się pierwsze pokazy modeli spalinowych skala 1:5 BAJA MOTO RC, na które również serdecznie zapraszamy.

MOTO RC Szczodrzykowo

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA