The Color Run: Będą bić rekord Guinessa

Autor: The Color Run, PG; fot. P. Garbowski
REKLAMA

Uczestnicy drugiej poznańskiej edycji biegu The Color Run podejmą próbę pobicia Rekordu Guinnessa w układaniu najdłuższego łańcucha jednozłotowych monet. Swoją złotówkę będzie mógł dołożyć każdy, kto 5 czerwca przyjdzie nad Jezioro Maltańskie. Zebrane w ten sposób pieniądze trafią do mieszkańców Domu dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie.

Organizatorzy drugiej  poznańskiej edycji The Color Run włączyli się do kampanii „Kilometry Dobra” i podjęli współpracę ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Uśmiech Nadziei”. Jej efektem będzie start podopiecznych tej organizacji w biegu, który odbędzie się 5 czerwca wokół Jeziora Maltańskiego oraz próba ustanowienia Rekordu Guinessa w układaniu najdłuższego łańcucha jednozłotówek. Udział w akcji może wziąć każdy, wystarczy przynieść ze sobą złotówkę i dołożyć ją do innych. Organizatorzy mają nadzieję, że swoją monetę do łańcuchadorzuciwiększość z ponad 8 tysięcy uczestników poznańskiej edycji The Color Run.

- Niech Jeziorem Maltańskim zawładną nie tylko kolory, ale też dobro - życzy sobie Sandra Gruszecka, dyrektor biegu The Color Run w Poznaniu. - Jedna złotówka to 2,3 cm długości, więc jeden metr oznacza 44 złote dla dzieciaków. Bardzo liczymy na to, że wspólnie z kolorowymi biegaczami uda nam się ułożyć imponujący dywan jednozłotówek, którego zdjęcia obiegną cały świat! Rekord Guinessa jest w naszym zasięgu! Jedna złotówka to niewiele, ale wspólnie jesteśmy w stanie zebrać naprawdę konkretną kwotę pieniędzy. Nasz bieg to manifestacja radości i pozytywnego myślenia, sprawmy, aby ta dobra energia trafiła bezpośrednio do dzieci, które potrzebują wsparcia. Startujesz w The Color Run? Nie zapomnij zabrać ze sobą przynajmniej jednej złotówki!

- Cieszymy się bardzo z podjęcia współpracy z The Color Run. Nasi podopieczni już nie mogą się doczekać, aż wezmą udział w tym niezwykłym biegu - nie ukrywa Maria Kopaszewska ze stowarzyszenia „Uśmiech Nadziei”. - Będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę dołożoną do naszego łańcucha dobra. Zebrane w ten sposób środki pomogą nam utrzymać i rozbudować  Dom w Łopiennie, który jest miejscem pełnym miłości, zrozumienia i wsparcia dla jego 49 mieszkańców. Podczas The Color Run każdy może dołożyć swoją cegiełkę do tego dzieła pomocy – rozbudujmy razem Dom o miejsce do rehabilitacji i aktywizacji osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Aby pomagać lepiej, być bliżej, dawać z siebie więcej.Pomaganie koloruje świat!

Od początku istnienia projektu The Color Run we wszystkich biegach na całym świecie udział wzięło ponad 4,6 mln ludzi. Na cele charytatywne zostało przekazane ponad 4 mln dolarów.

Partnerem strategicznym czerwcowej edycji The Color Run jest miasto Poznań, a Prezydent Miasta objął bieg honorowym patronatem.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA