Quadro Office zaprasza na prezentację

Autor: Michał Bachorz, KyN, fot. mat. pras.
REKLAMA

Poszukujący powierzchni biurowej w centrum Poznania, 12 maja będą mogli skorzystać z wyjątkowej okazji, by na żywo zobaczyć nowy biurowiec Quadro Office. Właśnie tego dnia zrealizowana przez Monday Development inwestycja otwiera swoje podwoje dla gości.

Kameralny biurowiec u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary zaledwie miesiąc temu uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie, a już pochwalić się może sprzedażą 50 proc. powierzchni biurowej. Na parterze Quadro Office znajduje się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary, zaś na wyższych kondygnacjach powstały lokale biurowe o metrażach od 44 do 190 mkw - wszystkie przeznaczone na sprzedaż. Łączna powierzchnia użytkowa biurowca wynosi blisko 1200 mkw.

Aby jeszcze lepiej przedstawić potencjalnym klientom walory budynku,  deweloper postanowił zaaranżować w obiekcie biuro pokazowe.
– Drzwi otwarte w inwestycji to jednocześnie premiera przestrzeni biurowej, którą specjalnie dla nas zaprojektowała poznańska firma Office Projekt. Biuro urządzone jest w nowoczesnym stylu, zakładającym tzw. open space wraz z recepcją. Do tego gabinet, sala konferencyjna oraz zaplecze sanitarne. Wszystko to na powierzchni 64 mkw. Przestrzeń utrzymana jest w ciepłej kolorystyce, z wyróżniającymi się akcentami zieleni i szarości – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development. – Wszystkich zainteresowanych wizytą w Quadro Office zachęcamy, by zarejestrowali się na naszej stronie internetowej. Dzięki prostej aplikacji można umówić się na konkretną godzinę z handlowcem, który oprowadzi po obiekcie. Do dyspozycji gości będzie także doradca kredytowy i przedstawiciele firmy Office Projekt.

Budynek udostępniony zostanie gościom w godzinach od 9 do 19.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA