Smolik i Kev Fox zagrają w Blue Note

Autor: PG; fot. materiały prasowe
REKLAMA

Dwóch muzyków, których łączy miłość do poszukiwania nowych brzmień. Ich współpraca zaowocowała wspólnym albumem muzycznym „Smolik/Kev Fox”, jednym z najlepiej ocenianych krążków ubiegłego roku. Wieczorem pojawią się w klubie Blue Note!

Andrzej Smolik polski muzyk, kompozytor i multiinstrumentalista, znany szerokiej publiczności, doceniany w kraju i za granicą zaprosił do współpracy brytyjskiego songwritera Keva Foxa. Artysta ten to kreator oryginalnych, akustycznych dźwięków popularny wśród angielskiej i irlandzkiej publiczności, z coraz większą częstotliwością gra także w Polsce. Efektem ich współpracy jest płyta, na której znalazł się singiel „Run” uznawany za utwór roku.

Muzyka Smolika i Foxa to pełne tajemniczości i melancholii dźwięki, które tworzą niezwykły, hipnotyzujący klimat. Atutem jest mocny wokal Keva Foxa i charakterystyczne brzmienie gitary Andrzeja Smolika. Artyści zabiorą nas w tę wyjątkową podróż już dziś. Koncert odbędzie się w klubie Blue Note o 19.30. Nie można tego przegapić!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA