Quadro Office z pozwoleniem na użytkowanie

Autor: M. Bachorz, fot. PR4You
REKLAMA

Najnowszy projekt Monday Development, biurowiec Quadro Office, uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Już niebawem w kameralnym budynku u zbiegu ulic Bóżniczej i Małe Garbary rozpoczną działalność nowi właściciele biur.

Położony w samym sercu Poznania biurowiec Quadro Office to siedmiokondygnacyjny budynek, którego łączna powierzchnia użytkowa wynosi blisko 1200 mkw. Za jego oryginalny i nietuzinkowy projekt odpowiada pracownia architektoniczna Insomia. Zastosowane połączenie stali i szkła wyróżnia budynek spośród okolicznej zabudowy i sprawia, że rewitalizowana obecnie pierzeja ulic Małe Garbary i Bóżniczej zyskuje na nowoczesności.

Na parterze Quadro Office znajduje się lokal handlowy z ekspozycją od strony ul. Małe Garbary. Na wyższych kondygnacjach powstały lokale biurowe o powierzchniach od 44 do 190 mkw.
– Realizując projekt Quadro Office chcieliśmy zaoferować przedsiębiorcom nowoczesny budynek biurowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Ale to nie wszystkie zalety tej inwestycji. Jednym z kluczowych jej atutów jest to, że znajdujące się tam lokale biurowe przeznaczone są na sprzedaż, co w perspektywie czasu może stanowić doskonałą lokatę kapitału – mówi Piotr Kasprowicz z Monday Development. – Potwierdza to fakt, że wśród naszych klientów są zarówno firmy, które kupiły lokale na własny użytek oraz takie, które dokonały zakupu w celach inwestycyjnych.

Oferowane w sprzedaży biura dostępne  są w cenie  już od 8200 zł za mkw.
W sąsiedztwie zrealizowanej inwestycji znajduje się kilka sądów, prokuratura i budynki administracji publicznej, przez co Quadro Office  doskonale nadaje się na siedziby kancelarii prawniczych, radcowskich czy notarialnych. Bliskość Starego Rynku z licznymi restauracjami i kawiarniami sprzyja spotkaniom biznesowym na mniej formalnym gruncie.

Quadro Office położony jest w samym centrum poznania, ale dzięki usytuowaniu tuż przy wielopasmowych ulicach Garbary, Solna i Estkowskiego, możemy szybko i sprawnie dostać się  do innych dzielnic Poznania, czy zintegrowanego centrum komunikacyjnego Poznań Główny. Na korzyść biznesu działa też bardzo dobrze rozwinięta w tym miejscu komunikacja miejska.

Quadro Office to kolejny po Piątkowskiej 116 budynek biurowy realizowany przez Monday Development w stolicy Wielkopolski. Deweloper znany jest również z cieszących się ogromnym zainteresowaniem osiedli mieszkaniowych takich jak Osiedle Hevelia czy Osiedle Czarnieckiego.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA