Odleć z Poznania - na Maltę!

Autor: KyN, fot. archiwum/Aerofoto Kaczmarczyk
REKLAMA

Już w piątek, 18 marca, poznańskie lotnisko Ławica zyska nowe połączenie regularne - tym razem z Maltą. Na tę wyspę będzie można polecieć dwa razy w tygodniu.

Połączenie regularne z Maltą zostało zapowiedziane jeszcze w 2015 roku, jednak miało ruszyć dopiero w obecnym sezonie letnim. Tak też się stanie - pierwszy samolot odleci z Ławicy w piątek, 18 marca, o godzinie 11.10, a na maltańskim lotnisku zamelduje się (jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem) o godzinie 14.10. Z Malty natomiast samolot będzie wylatywał o godzinie 7.45, aby w Poznaniu przybyć na godzinę 10.45. Loty będą się odbywać w poniedziałki i piątki.

To pierwszy z kierunków, jakie linia lotnicza Ryanair otworzy w tym roku z Poznania - od 29 kwietnia będzie można polecieć także na grecką wyspę Korfu. Te loty będą wykonywane raz w tygodniu, w piątki.

Nowości Ryanaira ucieszą przede wszystkim tych, którzy będą chcieli się wybrać na wakacje - i miejmy nadzieję, że będzie ich jak najwięcej. Póki co w pierwszym samolocie na Maltę zarezerwowano - jak donosi serwis Latamy z Poznania - 180 miejsc.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA