Mamy zwycięzców konkursu "Z archiwum X"

Autor: H
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Poniżej przedstawiamy zwycięzców konkursu "Z Archiwum X"Głośnik otrzymuje Pan:

Krzysztof Koczorowski

" Wierzę w życie poza nami. Nie jesteśmy tutaj sami. Galaktyka do mieszkania,choć w różnych językach rozmawiania. "

Koszulki otrzymują:

1. Michał Ciszak - "Wierzę"

2. Arkadiusz Blandzi - wierzę - " I believe..."

3. Michał Pospieszny - "Wierzę... A nawet jestem pewien, że gdzieś ono istnieje... Bo wystarczy policzyć ile jest gwiazd... Następnie załóżmy, że 10% z nich ma planety skaliste (typu Ziemi). A następnie założyć, że 1% z nich jest planetą na którą istnieje życie... I już mamy wielkie szanse, że istnieje inna inteligentna cywilizacja... Ba jakieś tam życie na pewno jest... Ale to może być coś na wzór naszych roślin czy prostych zwierząt..."

4. Maciej Segiet - "Oczywiście, że wierzę. Każdy by uwierzył, jeśli potraktowałby „Z Archiwum X” jako serial dokumentalny. Zresztą nie jest to potrzebne. Gdy patrzy się w twarz Foxa Muldera wygłaszającego swoje teorie aż chce się zaśpiewać „czy te oczy mogą kłamać?”. Jestem pewny, że w tym momencie odpowiedziałby nam chóralny głos z kosmosu wtórujący oczywistym „chyba nie”.

5. Anna Glaza - TAK

6. Mateusz Wieszczeczyński - "Skoro naukowcy uważają, iż na Marsie istniała kiedyś woda, a niedawno odkryto na nim związku azotu, to jestem pewien, że istnieje życie pozaziemskie. Niestety wiele osób będzie zawiedzionych, gdyż nie są to kosmici rodem z filmów science fiction, lecz organizmy mikrobiologiczne.

7. Damian Budny - " Naturalnie, wierzę że istnieje życie na innych planetach poza Ziemią. Jest jedynie kwestią czasu i umiejętności aby takie życie znaleźć, być może na planetach o których jeszcze nie wiemy że istnieją.

8. Łukasz Dondajewski - "Wierzę, że istnieje życie na innych planetach poza ziemią. Nie zostanie jednak ta tajemnica odkryta przed ludzkością, dla naszego dobra ludzi i tamtej formy życia. Ludzka ciekawość przemieniła by się w strach, który doprowadził by do zniszczenie "INNEJ" cywilizacji. Historia wielokrotnie udowadniała, że człowiek boi się inności i zamiast starać się ją poznać, uznaje ją za zagrożenie i wyniszcza. Myślę, że fascynacja obcymi cywilizacjami wygasa i bardziej skupiamy się na poznawaniu fenomenu wszechświata niż doszukiwaniu się obcych cywilizacji.

9. Radosław Schmidt - " Nie trzeba w to wierzyć, to oczywista oczywistość ze gdzieś w odległej Galaktyce żyją inni istoty. Ten kto oglądał, ten wie, że rodzimą planetą ludzi jest Coruscant. Są planty Alderaan, Naboo, Tatooine, a na na tzw. Zewnętrznych Rubieżach Galaktyki,
odlegle planety są zamieszkane przez różne rasy... Jest też Zakon Jedi, który wybrał Życie w harmonii z otaczającym światem,
zachował swój charakter i mogą po śmierci złączyć się z Mocą. Dobro powraca wszędzie, także w odległej Galaktyce. Nie ma śmierci, jest moc, niesie ona nadzieję, dla wszystkich także dla agentów Muldera i Scully.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA