Politechnika Poznańska zaprasza na targi!

Autor: KyN, fot. archiwum
REKLAMA

9 i 10 marca Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej zamieni się w przestrzeń, gdzie studenci będą mogli wybierać oferty pracy, praktyk i staży. Swoją obecność zapowiedziały już takie firmy, jak Volkswagen, Samsung czy Fibar Group.

Przedsięwzięcie to co roku daje szansę uzyskania wartościowych korzyści zarówno firmom – ze względu na prezentację swojej oferty szerokiemu gronu potencjalnych pracowników, jak i wszystkim studentom, którzy przybywają na nie w oczekiwaniu, iż znajdą dla siebie atrakcyjną ofertę.

Podczas dwóch dni targowych na terenie uczelni wystawiać się będzie kilkadziesiąt firm z różnych branż, m.in. motoryzacyjnej, informatycznej, budowlanej, automatycznej, telekomunikacyjnej, FMCG oraz wielu innych. Wystawcy przygotują nie tylko oferty pracy, ale też przekażą informacje, a także zorganizują konkursy dla uczestników.

Przedsięwzięcie to przybliża młodych ludzi do osiągnięcia swoich celów, dając szansę na spotkanie z firmami, które niecodziennie są w stanie skonfrontować się z potencjalnym pracownikiem. Wydarzenie połączone będzie z Forum Gospodarczym - corocznym cyklem spotkań naukowców i wynalazców z biznesmenami i przedsiębiorcami. Celem Forum jest stworzenie platformy dialogu między naukowcami mającymi pomysły, rozwiązania, technologie a biznesmenami i przedsiębiorcami, poszukującymi nowoczesnych rozwiązań funkcjonowania firm. Politechnika Poznańska chce kreować dobre praktyki, wynikające z kooperacji nauki i biznesu.
 
Wydarzenia w tym roku wspierają: Volkswagen, Procter & Gamble, Velux, Roche, Fibar Group S.A., a także Samsung, który ponownie ufunduje atrakcyjne nagrody! Zapraszamy wszystkich serdecznie do uczestnictwa – to idealna okazja, aby rozpocząć drogę ku wymarzonej karierze i zdobywać bezcenne doświadczenie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA