Darmowe szkolenia dla przedsiębiorców

Autor: MC, fot. archiwum
REKLAMA

Chcesz prowadzić własny biznes, ale nie wiesz od czego zacząć? Masz świetny pomysł na projekt dla Twojej firmy, ale nie masz środków na jego realizację? Już w marcu ruszają darmowe szkolenia w Ośrodku Doradczo-Szkoleniowym, który prowadzi Wydział Działalności Gospodarczej.

Każdy pełnoletni mieszkaniec Poznania, który przyjdzie na ul. 28 Czerwca 1956 roku nr 404 pok. 6 z chęcią założenia firmy, bądź firmę już prowadzący dostanie odpowiednie wsparcie. Najpierw odbędzie się spotkanie w Punkcie Informacji Gospodarczej z doradcą pierwszego kontaktu, który porozmawia z nim i dowie się jaka pomoc jest mu potrzebna. Jeśli nie wystarczy podstawowa informacja, wówczas zostanie on skierowany do doradcy specjalistycznego.

Oprócz informacji i doradztwa, można też brać udział w organizowanych szkoleniach. Tematyka szkoleń jest idealna dla osób zaczynających dopiero prowadzić własną firmę. Uczestnicy poznają w praktyce ABC małej firmy, tajniki marketingu, układanie biznesplanu, prawo w firmie, zarządzanie finansami czy podatki. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie potwierdzające fakt udziału.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA