Odnaleziono ciało przy Warcie. "To nie osoba poszukiwana od 70 dni"

Autor: PG; fot. archiwum
REKLAMA

Akcja strażaków na rzece i odnalezione ciało – „Głos Wielkopolski” pisze o działaniach strażaków z Mosiny, które miały miejsce w zeszłą sobotę. Czy odnalezione ciało to ciało Ewy Tylman? Strażacy ucinają wszelkie spekulacje: „To nie osoba poszukiwana od 70 dni”.

„Ewa Tylman odnaleziona?” – to pytanie rozpoczyna artykuł opublikowany na łamach „Głosu Wielkopolskiego” w poniedziałek, 22 lutego. Artykuł dotyczy działań strażaków z OSP Mosina, którzy w minioną sobotę odnaleźli zwłoki podczas „ekstremalnej akcji na wodzie”.

„Mamy w tym roku pecha do ekstremalnych akcji na wodzie. Dziś późnym wieczorem (w sobotę, 20 lutego) w ulewnym deszczu ewakuowaliśmy (…) odcinkiem rzeki Warta grupę dochodzeniową policji oraz odnalezione zwłoki. Z uwagi na odległość, warunki terenowe oraz porę nocną transport pieszy ciała był niemożliwy” – czytamy na stronie OSP Mosina na Facebooku.

Internauci szybko połączyli tę informację z głośną ostatnio sprawą Ewy Tylman, sugerując, że odnalezione zwłoki to ciało zaginionej 26-latki. Strażacy z Mosiny szybko jednak odpowiedzieli na te domysły.

„Od razu uprzedzamy, że to nie osoba poszukiwana od 70 dni, a zwłoki nie znajdowały się w wodzie” – napisali na Facebooku.

Przypomnijmy: Ewa Tylman zaginęła w nocy z 22 na 23 listopada 2015 r. Ostatni raz była widziana na nagraniach z monitoringu, gdy szła w kierunku mostu św. Rocha z kolegą z pracy, Adamem Z. Ciała zaginionej wciąż nie udało się odnaleźć.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA