Finał akcji Walentynka z Poznania w Factory Poznań

Autor: W.
REKLAMA

Walentynkowe prezenty rozdane - zapraszamy na relację z finału akcji Walentynka z Poznania, który odbył się 14 lutego w Factory Poznań.

Przez pięć dni poznaniacy mogli wyznawać swoje uczucia, przygotowując zdjęcia z dedykacją dla swoich drugich połówek. Do udziału w akcji Walentynka z Poznania na ulicach miasta zapraszał Walentynkowy Patrol Skodex Krotoski-Cichy. Wszystkie fotografie brały udział w głosowaniu na HOT Walentynkę, które odbyło sie 13 lutego na naszym portalu. Przez 24h trwała walka o 53 nagrody. Dla szczęśliwych zwycięzców, którzy znaleźli się w pierwszej trójce Walentynki z pewnością potrwają dłużej. Natalia Raźna i Jacek Krzemień, którzy zdobyli 1842 głosy święto zakochanych celebrować będą w stylowych wnętrzach SPA w Hotelu Remes, do którego udadzą się najnowszą Skodą Superb, którą na weekend udostępni im salon Skodex Krotoski-Cichy. Zwycięska para będzie mogła obdarować się kolejnymi prezentami realizując w Factory Poznań bon na zakupy o wartości 500 zł. Natomiast Annę i Jacka Kraflewskich oraz Paulinę Trojanek i Wiktorię Kruszczyńską czeka romantyczna kolacja z noclegiem w Hotelu Ibis oraz zakupy w Factory Poznań o wartości 250 zł.

Na finał akcji Walentynka z Poznania organizatorzy przygotowali dla wszystkich zakochanych par szereg konkursów. Największą popularnością cieszyła się konkurencja:Jak znasz swoją drugą połowę? Do zdobycia były m.in. zestawy kosmetyków Ziaja, Rossmann, Catrice Cosmetis, biżuteria Bello Design oraz słodkie upominki Terravita. Podczas finału każdy komu nie udało sie wziąć udziału w konkursie miał ostatnią okazję, aby  przygotować  foto-walentynkę i wysłać ukochanej osobie.

Organizatorzy akcji dziękują wszystkim uczestnikom za świetną zabawę i dużo pozytywnych emocji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA