Kochasz niespodzianki?

Autor: Walenty
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Jeżeli tak, to nie możesz przegapić promocji w Factory Poznań! Z okazji Dnia Świętego Walentego Factory przygotowało dla wszystkich moc nieprawdopodobnych rabatów i atrakcji!

Przez cały najbliższy weekend tj. od piątku 12 lutego do 14 lutego trwa finał rozprzedaży, jest to odpowiedź centrum Outlet na wyprzedaże w regularnych centrach. Dzięki temu możecie kupić rzeczy popularnych i renomowanych marek aż do 80% taniej.
W Factory Poznań znajduje się niemal 100 sklepów takich Marek jak Adidas, Puma, 4F, Gino Rossi, Venezia, Calzedonia Intimissimi, Reserved, Solar, Mango, Smyk  i Desigual.
W dodatku na weekend walentynkowy najemcy przygotowali specjalne oferty obniżające ceny jeszcze bardziej, tak aby można było kupić dużo więcej za mniej!
14 luty w Factory zostanie zwieńczony finałem akcji Walentynka z Poznania, podczas którego zwycięzcy otrzymają nagrody. Dla wszystkich przybyłych Factory Poznań wraz z partenerami przygotowało dodatkowe konkursy i masę prezentów.
Niespodzianki się zdarzają, co wiecej są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy w weekend pojawić się w Factory Poznań.Kupony Factory to kupony do zrealizowania w wybranych sklepach* Factory Poznań  na kwotę 10 zł. W przypadku zakupów poniżej tej wartości, reszta nie będzie zwracana. Kupony można łączyć ze sobą. Niewykorzystane w terminie kupony przepadają. Nie można ich wymienić na gotówkę.
*pełna lista na POZNAN.factory.pl

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA