Brakuje Ci czasu? Rozwiązanie jest banalnie proste!

Autor: x
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Każdemu z nas coraz częściej brakuje czasu na to żeby w domowym zakątku przygotować posiłek. Praca, szkoła, codzienne obowiązki. Wszystko sprawia, że czasem mimo chęci zwyczajnie nie jesteśmy w stanie sami ugotować posiłku.

Z myślą o takich osobach swoją działalność rozpoczęła rodzinna firma ASK. W 2009 roku otwierając pierwszy punkt na Os. Przyjaźni nikt nie spodziewał się tak dynamicznego rozwoju. Dziś na mapie Poznania jest już 5 barów, a grono fanów i stałych bywalców nieustannie się powiększa. Najistotniejsze jest to, że każdy kto ceni sobie domowe jedzenie, a w dodatku nie chce przepłacać jedząc w mieście, odnajdzie w ASK doskonałe miejsce na codzienny obiad.

Dbając o ciągły rozwój sieci ASK, podjęto decyzję o otwarciu nowego lokalu. Dnia 13 lutego ASK zadebiutuje w Galerii Dębiec. Będzie to już szósta lokalizacja.

Nowy lokal będzie inny niż pozostałe ze względu na nowoczesną kolorystykę oraz rozszerzone menu. Poza zestawami obiadowymi, które są już tradycją barów zostanie wprowadzona oferta śniadaniowa oraz szeroka gama placków z farszem oraz pierogów.

Wszystko po to, aby każdy klient nawet najbardziej wymagający odnalazł w ASK to czego poszukuje.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko poczekać na nowy punkt otwierający się 13 lutego. Tych którzy mieli okazję jeść w ASK przekonywać nie potrzeba, natomiast do osób które nie znają tego miejsca wybierzcie się do Galerii Dębiec i przekonajcie się sami, żę obiad jak u mamy można zjeść też poza domem.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA