Walentynkowy koncert charytatywny. Urząd Miasta Poznania zaprasza!

Autor: MC, fot. archiwum
REKLAMA

W niedzielę 14 lutego 2016 r. o godz. 16.00 w Sali Białej Urzędu Miasta w Poznaniu odbędzie się 9 już Walentynkowy Koncert Charytatywny w wykonaniu zespołu wokalnego Inspiro Ensemble pod dyrekcją Aleksandry Wojtaszek, który na stałe wpisał się w kalendarz Poznania. W tym roku wyjątkowy program z muzyką bałkańską.

Tegoroczna akcja charytatywna poświęcona jest Fundacji Mam Marzenie, zajmującej się spełnianiem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu (cegiełki do nabycia bezpośrednio przed koncertem). Wydarzenie wspiera Instytut Filologii Słowiańskiej UAM, a koncert tradycyjnie współorganizowany jest przez Urząd Miasta Poznania pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta.

Tym razem wyjątkowy program z muzyką bałkańską, a zaproszeni goście to Jakub Domański (trąbka), Damian Kaczmarek (saksofony), Maciej Mustafa Giżejewski (darbuka, tapan) oraz Adam Kuliś, który poprowadzi koncert.

Walentynkowy koncert charytatywny odbędzie się w niedzielę, 14 lutego o godz. 16.00 w w Sali Białej Urzędu Miasta. Cegiełki o wartości 20 zł do nabycia bezpośrednio przed koncertem.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA