Piękno, zdrowie i komfort Twojego biustu!

Autor: Walenty
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Najlepsza inwestycja – to inwestycja w siebie. Szczególnie kobiety doskonale o tym wiedzą. Jak poprawić sobie nastrój, a do tego dowiedzieć czegoś o swoim ciele?
Odpowiedź jest bardzo prosta - brafitting!

Aż osiem kobiet na 10 nosi źle dopasowany biustonosz. A to oznacza, że większość płci pięknej przez nieumiejętny dobór biustonosza psuje swoją sylwetkę. Kobiety wydają ogromne kwoty na staniki, które albo są za duże albo uciskają i spłaszczają nasze piersi, zamiast je wzmacniać i wspierać. Wiodący producent wyrobów gorseciarskich w Polsce – firma Nipplex - dąży do tego, by kobiety czuły się piękne, nowoczesne, czarujące i zmysłowe.
Jedną z podstawowych zasad by to osiągnąć, jest idealnie dopasowany biustonosz. Biustonosz, który zapewnia kobiecie poczucie komfortu, wygody oraz elegancji bez względu na to jaki ma rozmiar.
Z myślą o kobietach, ich zdrowiu, wyglądzie i wygodzie Nipplex postanowił zatrudnić profesjonalną brafitterkę w swoim salonie. Panie mogą dowiedzieć się, jak dopasować biustonosz do swojego kształtu piersi oraz jakie najczęstsze błędy popełniają przy wyborze biustonosza. Brafitterki opowiadają również o budowie piersi, pokazują różne rodzaje biustonoszy oraz wyjaśniają ich przeznaczenie.
Asortyment firmy Nipplex zadowoli każdą, nawet najbardziej wybredną klientkę. Wśród bielizny znajdziemy biustonosze z miseczkami w rozmiarze od A do K oraz obwodem od 65 cm do 100 cm, a przecież na rozmiarze się nie kończy - wszystkie panie bez względu na wiek znajdą dla siebie coś odpowiedniego spośród przeróżnych modeli i fasonów.

Jeżeli jesteś kobietą, która chce czuć się lepiej, nie tracąc ani czasu ani pieniędzy - zapraszamy do salonu firmowego Nipplex, przy ul. Półwiejskiej 18 w Poznaniu.
A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z asortymentem na www.sklep.nipplex.pl.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA