Concordia zaprasza na walentynki

Autor: Concordia Design, PG; fot. materiały organizatora
REKLAMA

W Walentynowy weekend w Poznaniu będzie co robić. Swoją ofertę dla zakochanych prezentuje tym razem Concordia Design. Składają się na nią m.in. śniadanie filmowe, podczas którego zaprezentowany zostanie „Perwersyjny przewodnik po ideologiach”, a także warsztaty dla najmłodszych dotyczące pisania listów pełnych uczuć.

W 2016 roku do Concordii Design z nowym partnerem Gutek Film powrócił cykl Śniadań Filmowych. Walentynkowy weekend pod szyldem Concordia Love rozpocznie 13 lutego  "Perwersyjny przewodnik po ideologiach" w reżyserii Sophie Finnes, w którym Slavoj Žižek opowiada w charakterystyczny dla siebie sposób o ideologiach kształtujących naszą rzeczywistość. Film niekoniecznie romantyczny, dlatego jest to również propozycja dla osób, którym nie odpowiada klimat święta zakochanych. Tradycyjnie – bilet wstępu obejmuje nie tylko seans w przestronnym wnętrzu Concordia Taste, ale także jeden zestaw śniadaniowy. Śniadania można zamawiać od godziny 10:00.

Popołudnie 14 lutego będzie natomiast przebiegało w rodzinnej atmosferze. Od godziny 13:00 do 15:00 animatorzy zadbają o najmłodszych, którzy z okazji miłosnego święta będą tworzyć wyjątkowe kartki i pisać pełne uczucia listy. W tym czasie rodzice będą mieli okazję skosztować specjalnego menu degustacyjnego, oferowanego przez restaurację Concordia Taste w sobotę i niedzielę. To propozycja na wyjątkowy obiad i romantyczną kolację – dla osób pragnących podkreślić charakter tego dnia od godziny 19:00 do 22:00 nastrojową muzykę zagra na żywo zespół muzyczny. Walentynkowe menu jest pełne afrodyzjaków i nieoczywistych smaków. Troć z komosą ryżową, palonym mango i sosem z marakui lub krem marchewkowy z kwiatem czarnego bzu to tylko niektóre propozycje. Menu można wybrać w formie degustacyjnej - wtedy na powitanie Concordia Taste zapewnia również lampkę Prosseco. Cena to 160 zł za dwie osoby. Istnieje również możliwość wyboru tylko niektórych propozycji.

Concordia Design, czyli centrum designu w Poznaniu, to platforma współpracy przedsiębiorców, ekspertów i projektantów, oparta o unikalny model biznesowy łączący promocję designu z edukacją i konsultingiem. Zespół Concordia Design tworzą eksperco-praktycy z obszaru design & business innovation z Polski i Eurppy, specjalizujący się m.in. w prowadzeniu działalności edukacyjnej w obszarach: innowacja & kreatywność, design management, nowoczesne metody marketingowe, rozwój osobisty.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA