Szukasz pomysłu na walentynki? Przyjdź na Targ Śniadaniowy!

Autor: PG; fot. P. Garbowski
REKLAMA

Do walentynek zostało jeszcze trochę czasu, ale Nowa Gazownia już teraz zaprasza wszystkich zakochanych na specjalną odsłonę Targu Śniadaniowego. Nie zabraknie pyszności i warsztatów dla najmłodszych, a wszystko to w klimacie walentynkowego szaleństwa!

Targi śniadaniowe są przez poznaniaków lubiane i chętnie odwiedzane, szczególnie w okresie letnim, ale nie tylko, bo organizowane są także w okresie jesienno-zimowym. Niedawno na terenie pawilonu Nowa Gazownia odbył się Targ Śniadaniowy w wersji świątecznej, 14 lutego natomiast odbędzie się Targ Śniadaniowy w wersji walentynkowej.

Na wszystkich zakochanych, którzy tego dnia wybiorą się do Nowej Gazowni, tradycyjnie czekać będą stoiska ze zdrową żywnością prosto od lokalnych producentów, stoiska gastronomiczne, a także stoisko fotograficzne, gdzie po pysznym śniadaniu, obiedzie czy słodkim deserze zakochani będą mogli uwiecznić na zdjęciu wspólne chwile.

Jak podkreślają organizatorzy walentynkowego Targu Śniadaniowego, wydarzenie można zabrać ze sobą nie tylko swoją drugą połówkę, ale i dzieci, dla których przewidziane są warsztaty i inne atrakcje.

Walentynkowy Targ Śniadaniowy odbywał się będzie w walentynki, 14 lutego, na terenie pawilonu Nowa Gazownia (ul. Ewangelicka 1) w godzinach 10:00-16:00. Wstęp bezpłatny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA