Założyłeś firmę? Na Asbiro Poznań 2016 dowiesz się jak pozyskać pierwszych klientów!

Autor: MC, fot. youtube.com
REKLAMA

Już 9 lutego po raz siódmy odbędzie się spotkanie Asbiro, czyli konferencja poświęcona rozmaitym aspektom biznesu poznając punkt widzenia praktyków. Tydzień przed wydarzeniem zapisało się już 300 osób!

- Konferencja z Asbiro i Praktyczną Edukacją to pomysł na to, jak skonfrontować wiedzę szkolną, z tym, co mają do powiedzenia przedsiębiorcy. Osoby, które osiągnęły sukcesy, dotknęły dna, by znów stanąć w pozycji startowej. Wytrwali i w praktyce znający realia prowadzenia własnego biznesu - mówi Agnieszka Merchelska, organizatorka Asbiro Poznań luty 2016. - Nie wiesz jak zacząć? Zacząłeś i nie wiesz co dalej? A czy oni od razy byli „wielkimi” trenerami i mówcami? Nie! Zapraszam na wydarzenie, podczas którego zmienicie swój sposób myślenia o prowadzeniu biznesu, gwarantuję też niezłą zabawę podczas mojego prowadzenia.

Organizatorzy to Fundacja Praktyczna Edukacja oraz klub Asbiro Poznań i SKN Service Club. Na wydarzeniu zawsze gości wielu praktyków biznesu i przedsiębiorców. Jest to znakomita okazja by ich poznać, ale także wiele się od nich nauczyć. Tym razem uczestnicy dostaną potężną dawkę wiedzy i energii od dwóch niezwykle uzdolnionych mówców.
- 9 lutego szykuje się niezłe połączenie na poznańskiej scenie – Marcin Osman i Michał Wawrzyniak. Doradca biznesu, który zadaje celne pytania i tylko operując nimi przeprowadził najlepszy wykład na jakim byłam. I trener, który przywdziewając krzykliwe, często śmieszne przebrania, zmienia życie ludzi poprzez soczyste porównania i brak hamulców w mówieniu o tym, o czym wielu boi się mówić wprost - przekonuje Agnieszka Merchelska.

Marcin Osman, przedsiębiorca, mediator, specjalista od niestandardowego działania, autor praktycznej książki "Biznes Ci Ucieka", twórca wydawnictwa OSM Power. Czego nauczy Ciebie jego prelekcja? Marcin jest energetycznym wulkanem i pomoże Ci postawić pierwszy krok na drodze do realizacji pomysłów. Dowiesz się m.in. jak pozyskiwać klientów na początku swojej działalności oraz jak pozyskać kapitał na rozwój biznesu.

Michał Wawrzyniak, mecenas, inspirator, kreator. Jeden z najbardziej znanych trenerów w Polsce prowadzący firmę MentalWay. Jej motto to "Zawsze i wszędzie możesz wszystko", które z pewnością przyświeca także Michałowi. Od lat inspiruje przedsiębiorców i tworzy metody wpływające na ich jakoś życia oraz biznesu. Zaintryguje Cię wieloma pomysłami, dzięki którym postawisz krok na swojej drodze rozwoju, a co najważniejsze nauczy, jak radzić sobie sobie z odmową. W karierze i biznesie bowiem odrzucenia są nieodłącznym elementem, a to co odróżnia osoby odnoszące potężne sukcesy od pozostałych to umiejętność nie zrażania się pomimo wielu odmów.

Konferencja odbędzie się we wtorek, 9 lutego w godz. 17.00 - 21.00 w auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, al. Niepodległości 10. Wstęp bez opłat po wcześniejszej rejestracji pod linkiem: http://bit.ly/konferencja_luty_2016. Na konferencji będą organizowane konkursy z nagrodami!


Program:
Wystąpienie 1 - godz. 17.00
Marcin Osman - "Jak pozyskać Twoich pierwszych klientów"

Wystąpienie 2 - godz. 18.50
Michał Wawrzyniak - "Jak pokonać pierwsze odrzucenia i nie stracić zapału"

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA