Wielkopolscy liderzy przedsiębiorczości wyróżnieni po raz czternasty!

Autor: MC, fot. mat. pras.
REKLAMA

W czwartek, 28 stycznia w Europejskiej Wyższej Szkole Biznesu w Poznaniu odbyła się XIV Gala wręczania certyfikatów "Firma Godna Polecenia" oraz tytułów "Lider Przedsiębiorczości". W ten sposób uhonorowano najbardziej solidne i rzetelne wielkopolskie firmy i przedsiębiorców.

Wiceprezydent Poznania Arkadiusz Stasica oraz blisko stu przedstawicieli samorządów, przedsiębiorców, wykładowców akademickich i studentów spotkało się w auli Europejskiej Wyższej Szkoły Biznesu, by uczestniczyć w uroczystej gali wręczania certyfikatów "Forma Godna Polecenia" oraz tytułów "Lidera Przedsiębiorczości". Wyróżnienia przyznawane są od 14 lat, by uhonorować najbardziej rzetelnych przedsiębiorców w Wielkopolsce.

Certyfikaty "Firma Godna Polecenia" i tytuły "Lidera Przedsiębiorczości", cyklicznie przyznaje Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu. Jest to wyróżnienie dla najlepiej zarządzanych firm, osób i instytucji w Wielkopolsce, biorąc pod uwagę ich styl i sposób działania, realizację założonej misji i strategii rozwoju oraz zdobycie ugruntowanej opinii wiarygodnego partnera w biznesie.

W tym roku po raz pierwszy przyznany został także "Wiarygodny Partner w Biznesie". Wśród wyróżnionych z Wielkopolski znalazły się m.in. miasto Kościan, Wielkopolskie Przewozy Regionalne, Dobroplast Fabryka Okien, Koleje Wielkopolskie, klinika Kalmedica oraz Rio Bartosz Wika z Rokietnicy, jako Wiarygodny Partner w Biznesie.
- Cieszymy się, że już po raz czternasty mogliśmy uczestniczyć w przyznaniu certyfikatów. Działając na trudnym rynku edukacyjnym wiemy, że bycie firmą, marką czy instytucją godną polecenia często wymaga dyscypliny, zaangażowania i wielkiej odwagi. Dlatego tym większe uznanie dla tegorocznych laureatów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA