Naukowo o Gwiezdnych Wojnach

Autor: MC, fot. youtube
REKLAMA

Prowadzisz własne badania? Interesujesz się Gwiezdnymi Wojnami? Potrafisz naukowo uzasadnić istnienie midichlorianów, lub przeprowadzić analizę alfabetu aurebesh?

Sekcja "Amici Antiquitatis" Studenckiego Koła Naukowego Historyków im. Gerarda Labudy przy Wydziale Historycznym UAM, organizuje dwudniową konferencję naukową poświęconą jednemu z największych fenomenów kina drugiej połowy XX wieku i początków XXI w.

Są historykami i filologami, nie zamierzają zawężać konferencji tylko do ich pola zainteresowań. Do udziału zapraszają studentów i doktorantów ze wszystkich obszarów nauki. Konferencja odbędzie się w dniach od 3-4 marca na Wydziale Historycznym UAM. Pierwszy dzień przewidziany został na wystąpienia i dyskusje doktorów i profesorów, drugi zaś przeznaczony będzie dla studentów i doktorantów.

Abstrakty (maks. 2000 znaków) do końca stycznia. Propozycje tematów (wraz z afiliacją) można przesyłać na adres: galaktycznyuam@gmail.com. Czas na wygłoszenie referatów 20 minut. Udział w konferencji jest darmowy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA