Chcesz porozmawiać o przebudowie ul. Dąbrowskiego? Przyjdź na spotkanie z Maciejem Wudarskim!

Autor: MC, fot. Prawo do Miasta
REKLAMA

Smog w mieście, spalarnia odpadów, solenie ulic, rokowania dla tramwaju na Naramowice, perspektywy dla przebudowy ul. Dąbrowskiego - te i wiele innych tematów będą mogli podjąć mieszkańcy we wtorek, 26 stycznia podczas spotkania z Maciejem Wudarskim, wiceprezydentem Poznania.

Po ponad roku sprawowania przez Macieja Wudarskiego funkcji zastępcy prezydenta Poznania, przyszedł czas na podsumowanie tego pierwszego roku współrządzenia miastem. Maciej Wudarski odpowiada za trzy istotne wymiary funkcjonowania miasta: politykę i gospodarkę przestrzenną, zieleń i kształtowanie oraz ochronę środowiska, a także system transportowy i komunikację.

Spotkanie rozpocznie się od podsumowania minionego roku przez wiceprezydenta. Maciej Wudarski opowie o największych wyzwaniach i przeszkodach, co udało się zrobić i jakie są rokowania. Następnie organizatorzy chcą porozmawiać o wyodrębnionych problemach, które poznaniacy mogą zgłaszać za pomocą portalu społecznościowego Facebook na specjalnie utworzonym wydarzeniu "Otwarte spotkanie Stow. Prawo do Miasta - z zastępcą prez. Poznania Maciejem Wudarskim".
- SPP na Łazarzu. Dlaczego temat został zamrożony? Czy jest plan na przyszłość w tym temacie a jeśli tak to jaki? - czytamy na portalu Facebook. - Tranzyt przez Łazarz. Ulice Chociszewskiego, Jarochowskiego, Kasprzaka czy Wyspiańskiego są trasami alternatywnymi dla Hetmańskiej czy Głogowskiej gdzie R. Grobelny przez lata sprytnie upychał korki. Co możemy zrobić? Kiedy?

Spotkanie z Maciejem Wudarskim, wiceprezydentem Poznania odbędzie się we wtorek, 26 stycznia o godz. 19.00 w klubie Krąg ul. R. Dmowskiego 37.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA