Zrób sobie prezent na Mikołajki i przyjdź na Comics Wars

Autor: MC, fot. youtube.com
REKLAMA

Nadciąga kolejna edycja imprezy, podczas której cztery uniwersa spotkają się, żeby zawalczyć o dominację nad światem. Już w sobotę, 6 grudnia w poznańskiej Bibliotece Uniwersyteckiej, odbędzie się Comics Wars - spotkanie miłośników komiksów.

Nie ważne, czy jesteś fanem Star Wars, komiksów Marvela, DC, czy lubisz czytać mangi. Nie ma znaczenia, czy jesteś znawcą tematu, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w świecie superbohaterów. Przekonasz się, że tego dnia w każdym obudzą się supermoce.

Tegoroczna edycja Comics Wars będzie już drugim spotkaniem fanów komiksów w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu. Tematyka skupiona będzie wokół czterech głównych uniwersów komiksowych. Nie zabraknie paneli wykładowych, cosplayerów, ciekawych wystaw, sklepów z komiksami, konkursów i masy dobrej zabawy dla najmłodszych.

To wszystko przygotowano dla tych, którzy zechcą odwiedzić Comics Wars i zmierzyć się w wielkiej bitwie na komiks. Każda z przybyłych osób dostanie wlepkę z wizerunkiem ulubionego uniwersum. W ten sposób weźmie udział w głosowaniu na najbardziej popularny świat.

Niekwestionowanym zwycięzcą zeszłego roku okazało się uniwersum Star Wars, kto zdobędzie pierwsze miejsce tym razem?

Druga edycja Comics Wars odbędzie się w sobotę, 5 grudnia w godz. 10.00 - 18.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej. Niech moc będzie z Wami!

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA