Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

Autor: MC, fot. A. Włoszczyńska
REKLAMA

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zorganizował dni otwarte pod hasłem "ZUS dla biznesu". We wszystkich placówkach Zakładu rozpoczął się Tydzień Przedsiębiorcy.

ZUS zaprasza do swoich oddziałów wszystkie osoby związane z biznesem, a także te, które dopiero zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą. Eksperci będą udzielać odpowiedzi na pytania dotyczące relacji przedsiębiorca-urząd. Będzie można też skorzystać z bezpłatnych seminariów tematycznych takich jak: rozpoczynanie prowadzenia działalności, rozliczanie konta, wypełnianie i korygowanie dokumentów.

W ramach seminariów zostaną przybliżone zagadnienia z zakresu ustalania uprawnień do świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, jak również ich wysokości i terminów wypłat.

W oddziałach ZUS-u porad będą udzielać nie tylko eksperci z Zakładu, ale też Urzędów Skarbowych, Powiatowych Urzędów Pracy, Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowego Funduszu Zdrowia i Urzędów Miasta.

Szczegółowe informacje dotyczące seminariów i dyżurów ekspertów dostępne są w placówkach ZUS i na stronie internetowej Zakładu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA