Na lotnisku modowy odlot!

Autor: KyN fot. Marek Makowski/organizatorzy FLP vol. 5
REKLAMA

Już w piątkowy wieczór w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica odbędzie się Fashion LEOs Passion vol. 5 – dobroczynny pokaz mody. W hali lotniska pojawi się pokazowy wybieg, na którym swoje propozycje przedstawią jedni z najlepszych polskich projektantów mody.

Wszystko to w szczytnym celu – całkowity dochód organizatorzy przekazują na wyjazdy wakacyjne i turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych z wielkopolskich domów dziecka oraz na pomoc dla podopiecznych Leo Club Poznań i Leo Club Poznań 1996.

Na Fashion LEOs Passion vol. 5 swoje propozycje przedstawią 4 marki: Bizuu, Lidia Kalita, MARFA oraz 303 Avenue. Imprezę poprowadzi jeden z najbardziej znanych modowych duetów: Joanna Horodyńska oraz Tomasz Jacyków. Oprawę muzyczną stworzy DJ Andy Mile. Tak nietypowe miejsce pokazu jest możliwe m.in. dlatego, że poznańskie lotnisko jest zamknięte dla ruchu lotniczego, zatem żadnych pasażerów w nim nie będzie.

- Staramy się urozmaicać nasze pokazy, tak by co roku nasi goście byli czymś zaskoczeni. Rok temu wybieg znajdował się na I trybunie Inea Stadionu, w tym roku modelki zaprezentują projekty na poznańskim lotnisku - mówi Mateusz Antoszewski, dyrektor projektu Fashion LEOs Passion. - Nie mamy w Poznaniu imprez modowych na tak wysokim poziomie dla różnorodnego odbiorcy. Wszyscy organizatorzy, projektanci, modelki, prowadzący, każda jedna osoba pracuje przy pokazie charytatywnie, tak abyśmy jak najwięcej pieniędzy mogli przekazać naszym podopiecznym.

Podczas poprzednich edycji organizatorom udało się zebrać ponad 100 000 zł. Młodzi ludzie organizujący pokaz są członkami Leo Club Poznań oraz Leo Club Poznań 1996. Kluby Leo to projekt największej pozarządowej organizacji na świecie – Lions Clubs International.

Fashion LEOs Passion vol. 5 odbędzie się 9 października o godzinie 19 w Porcie Lotniczym Poznań–Ławica im. H. Wieniawskiego. Wstęp na imprezę jest biletowany.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA