Miejski sylwester ponownie na placu Wolności

Autor: Onet.pl, PG; fot. archiwum

Podobnie jak w ubiegłych latach miejski sylwester odbędzie się na placu Wolności - informuje portal Onet.pl. Na scenie pojawią się głównie polscy artyści, a impreza będzie kosztować pół miliona złotych.

Choć do sylwestra jeszcze daleko, wiadomo już, że część poznaniaków nowy rok witać będzie na placu Wolności. W rozmowie z portalem Onet.pl Jadwiga Troczyńska, zastępca dyrektora ds. programowych Estrady Poznańskiej, poinformowała, że właśnie tam odbędzie się miejski sylwester. Troczyńska póki co nie zdradza, kto zagra w sylwestrową noc na placu Wolności, ale zapowiada, że impreza będzie osadzona w podobnej konwencji do poprzedniej edycji.

Czego możemy się więc spodziewać? Troczyńska mówi, że na miejskim sylwestrze poznaniacy częściowo będą się bawić w klimatach przebojów muzyki filmowej, a częściowo przy muzyce tanecznej. Grać będą głównie polscy wykonawcy. Nie zabraknie też pokazu sztucznych ogni, będzie więc głośno, hucznie i radośnie.

Estrada Poznańska, która zajmie się organizacją imprezy, otrzyma z budżetu miasta pół mln zł.

Ubiegłoroczny sylwester na poznańskim Placu Wolności poświęcony był Annie Jantar z okazji jej 65. urodzin i 35. rocznicy tragicznej śmierci. Podczas koncertu poświęconego jej pamięci wystąpili m.in. Natalia Kukulska, Małgorzata Ostrowska, Halina Frąckowiak i Kasia Wilk.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA